Güvenli Alışveriş ve Ödeme

3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik
 
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. 
 
Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.
 
 
Ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından cep telefonuna SMS ile gönderilen tek kullanımlık ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmektedir.
 
 
mamasanati.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
Kişisel Bilgilerin Gizliliği 
 
Sitemize üye olduğunuz takdirde paylaştığınız tüm e-posta, adres, telefon vb. tüm özel şahsınıza ait bilgiler koruma altındadır ve mamasanati.com güvencesindedir. Hiç bir özel bilgi 3. kişi ve kurumlarca paylaşılamaz. Alışveriş sırasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri sadece siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. 3.şahısların eline geçmesi mümkün değildir. Alışveriş ekranından da https:// ile başlayan adres çubuğu "s" harfi ile secure (güvenli) sayfada olduğunuzu belirtmektedir. mamasanati.com tüm mevcut sunucuları bilinen virüslere karşı koruma altındadır.
 
Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Body Image
Bizimle iletişime geçin